KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8435437
nr 843 5437
Man med fiol, omkring 1900, 80 x 65
Kondition: slitage, skador, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 augusti 2013
kl 20:12:35
23/8 20:27:53
800 kr
25/8 07:08:57